YARDIM MERKEZİ

Tasarım Alanına Yazı Yazma ve Düzenleme Nasıl Yapılır?

TASARIM ALANINI DÜZENLEME VE YAZI YAZMA

Sizler için hazırlanmış olan tasarım şablonların da sağ panel de bulunan “T” butonuna tıklayarak ekstra yeni yazılarınızı ekleyebilir, düzenleyebilir veya silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Yine aynı panelin içerisinde bulunan yazı fontlarını kullanabilir, yazı fontlarınızı bir tık daha büyük puntolar veya bir tık daha küçük fontlar ile dilediğiniz gibi düzenleyin. Yazılarınızı altını üstünü çizerek daha kalın yapabilirsiniz.

T panelin içinde bulunan yazılarınıza efekt verebilir isterseniz kontur verin. Yazılarınızın opacity değerlerini düşürerek daha soluk renkler elde edebilirsiniz.

Simetri hastalığınız olabilir. İsterseniz ip gibi sıraya dizebilir seçtiğiniz seçenekleri dilediğiniz yerde sıralayabilirsiniz. Üst panelde bulunan “IZGARA” butonuna tıklayarak sizler için küçük küçük kareler oluşacaktır. Bu kareleri baz alarak tasarımlarınızı hizaya sokabilirsiniz.

Aynı zamanda üst panel de bulunan “DİKEY MERKEZ” “YATAY MERKEZ” hizalama butonlarını kullanarak görsel ve yazılarınızı dilediğiniz gibi bir hizaya sokabilirsiniz.

Online tasarımlar hakkında diğer konularımızı inceleyiniz.