80 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Atatürk Posteri ATA 10

En Düşük: 129,00 + KDV

Atatürk Posteri

Atatürk posteri kategorimiz de yüksek çözünürlüklü büyük ebat Atatürk posterleri siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve Atatürk posterleri fiyatları ile ekonomik, online ödeme ve ücretsiz kargo ile birbirinden farklı 200’den fazla dev Atatürk arşivimizden faydalanabilirsiniz.

Atatürk posterleri raşel bez kumaşlar üzerine dış mekan dijital baskı makineler de basılmaktadır. Atatürk posterleriniz 4 tarafı dikişler yapılarak zorlanmadan kolayca asabilirsiniz. Raşel kumaşlara yapılan baskıların boyaları akmaz, çamaşır makinelerinde yıkayabilirsiniz. Ayrıca kırışma gibi problemler yaşanmaz isterseniz siz yine de ütüleyebilirsiniz.

Atatürk Posterleri Nerede ve Kimler Kullanabilir?

Atatürk posterleri kurum, kuruluş ve özel şahıslar farketmeksizin gönlünde  taht kuran herkes kullanabilir. Büyük ebat posterler genellikle resmi bayramlar, resmi törenler, güvenlik güçleri, Türk Silahlı Kuvvetleri, belediyeler, eğitim kurumları gibi daha bir çok ismini sayamadığımız kurum ve kuruluşlar bina ve cephe giydirme, sokaklar süslemede, tören alanlarını süsleme gibi alanlar da kullanmaktadır. İlla kurum veya kuruluş olmanıza gerek yok sizler de evinizin balkonuna mahallenizde sokaklarınızı Atatürk posterleri ile süsleyebilirsiniz.