Gösterilen sonuç sayısı: 2

Billboard Baskı

En Düşük: 280,00 + KDV

Raket Baskı

En Düşük: 99,00 + KDV

Billboard Baskı

Billboard baskılar 120gr su bazlı blueback kağıtlara yapılan baskı türüdür. Bu ürünler olumsuz hava şartlarına dayanıklıdır. Yağmur, kar ve fırıtına gibi olumsuz hava şartlarında her hangi bir zarar görmez.

Özellikle film ve müzik şirketleri, kurumsal firmalar, belediyeler ve devlet dairelerin çoğunlukla kullandığı bu ürün billboardlar açık hava reklamlarında vazgeçilmeyen üründür. Sokaklarda caddelerde her zaman gördüğünüz bu ürün blueback kağıt üzerine baskı yapılır ve bu kağıtlar yağmur, çamur, rüzgar ve kötü hava şartlarına dayanıklıdır. 120gr blueback su bazlı kağıt baskılar metrekare üzerinden değil adet üzerinden sizlere fiyat verilmiştir. Billboard baskı hakkında bilmeniz gerekenlerin hepsi sayfamızda açıklanmıştır. Bu bilgilere ihtiyacınız yok ise hemen Billboard baskı fiyatları sayfamızdan fiyat listemizi görebilir sipariş verebilirsiniz. Yada mağaza sayfamızdan kredi kartı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

billboard baskı fiyatları listesini incelemeyi unutmayın.. Dijitalbaski.org’dan vereceğiniz billboard baskılar istanbul içi adrese teslim edilir. En az 20 adet ve üzeri siparişlerinizde

Billboard Baskı Ölçüleri

Billboard ölçüleri il ve ilçelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Hatta sizler ile paylaşacağımız liste dışında da özel billboard ölçüleri bulunabilir. Bu sebeble Billboard reklamı yaptıracağınız zaman mutlaka uygulama yapılacak yerin net ölçülerini öğrenmeniz gerekmektedir.

Billboard ölçüleri stroer firmasının kiralama hizmetinde kullandığı standart billboard ölçüleridir. Standart olarak billboard ölçüleri 200x350cm ölçülerinde olur. Billboard Ölçüleri resminde iller olarak baz alınıp listelenmiştir.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasının ölçülerinde farklılıklar gösterebilmektedir. Bundan dolayı billboard reklamı yaptıracağınız il’i ve ilçeleri dikkatlice incelemenizi veya uygulama yapacak firmadan net baskı ve billboard ölçülerini almanızı öneririz. Listemizde bulunan iller ise şöyle;

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, AnkaraAntalya, Aksaray, Balıkesir, Bursa, Çankırı, Çorlu, Datça, Erzurum, Fethiye, Gaziantep, Giresun, Mersin, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaleli, Rize, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van olarak listelenmektedir.

BillboardBillboard PlusCLP – DurakMegaboard, Kuleboard, Metro Megalight, Poster Pano, ADML, SML, SML Junior, Megaboard Totem, Metro Vagon İçi gibi daha birçok reklam mecralarına ulaşabilirsiniz.

Billboard Baskı Nerelerde Neden Kullanılmaktadır ?

Açık hava reklamcılığının en çok uygulandığı adres billboard ve tabelalardır. Blueback su bazlı baskı da reklam tabelaları ve billboardlar vasıtasıyla kullanılmaktadır. Şehirlerin bir çok hareketli yerine yerleştirilmiş olan billboardlar panolar  reklam amaçlı olarak en çok kullanılan yerlerdir. Bu billboardlara uygun malzemenin yerleştirilmesi ile gerçek anlamda kaliteli bir tanıtım aracı elde edilmiştir. Açık hava reklamların amacı hedef kitlenin gözü önünde yer almak veya yeni ürününü tanıtmak, yada sizlere bir bilgiyi paylaşarak bu sayede etkileri de bir o kadar yüksek olmaktadır.

Billboard Baskının Avantajları Nelerdir ?

En büyük avantajı dayanıklılığıdır. Blueback su bazlı kağıtlarının üretim amacı dayanıklılılık olduğu için en önemli avantajı da bu olacaktır. Kimyasal maddelerden faydalanılarak hazırlanılan su bazlı blueback baskılar doğa şartlarına karşı en çok dirence sahip baskı türüdür. Özel yapısı sayesinde yağmur suyunun afişler üzerinde hiç bir etkisi olmamaktadır. Sürekli olarak dış mekanda duracağı için ister istemez güneş ışınlarına fazlasıyla maruz kalan bu alanlar güneşin zararlı etkileri sonucu rengini ve canlılığını 1,5 yıl dayanıklıdır. Bahsettiğimiz durum blueback kağıtlar dışındaki ürünler için geçerli olup, blueback kağıtla üzerinde aynı varsayımı yapmak hata olacaktır. Kalite açısından istenilen tüm şartları yerine getiriyor olması ise unutulmaması gereken bir avantajdır.

Blueback tabelalar günümüzde reklam sektöründe en sık tercih edilen tabela türlerinden biridir. Sokaklarda ve diğer açık alanlarda afişlerin asıldığı ve bir çok kişiye ulaştığı merkez nokta olarak düşünülebilir. Billboardlar için çok çeşitli yöntemler uygulanır. Bunların en sık kullanılanı hareketli olanlardır. Billboard ya da branda bez afişler  dijital baskı olarak basılarak resim ya da reklamlar hareketli makaralar sayesinde sırayla gösterilebilir. Bunların haricinde vizyon ekranda video şeklinde yayınlanan reklamlarda mevcuttur.
Ancak bir çok firma en ekonomik olan ürünü tercih etmektedir. Bunun için belirli özellikte ki su bazlı kağıtlara dijital baskılar yapılarak sokaklarda ki billboardlara asılır. Sürekli dış ortamda olmasından dolayı hava şartlarına da maruz kalır. Ancak yapılan afişin gerek kağıt kalitesi gerek ise kullanılan boyalar suya dayanıklı özelliktedir.
Yüksek çözünürlükte, acil ve çoklu adetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize ulaşın fiyat teklifi alabilirsiniz.

TEL:  0850 346 98 69
Mobil kullanıcılarımız whatsapp hattımıza tek tıkla ulaşabilir. Numaraya tıklamanız yeterlidir.