Gösterilen sonuç sayısı: 11

BAYRAK BASKI

Bayrak, bir devletin ve milletin bağımsızlık simgesidir. Belli renkler ve şekillerden oluşarak sabit ölçüleri olan ulusal alamete bayrak denir. Bu nedenle ülke bayraklarına karşı saygı gösterilmektedir.

Bayraklar sadece ülkelerin sembolü olmadığı gibi kuruluş veya şirketlerinde yapmış olduğu bir tür simgedir.  Ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan bayrak geleneği, başta Türk Bayrağı olmak üzere birçok şirket, dernek, vakıf ve kuruluşların tercih ettiği resmi kurum sembolüdür. Bayrak denilince ilk akla gelen Türk bayrağıdır. Her vatandaşın evinde veya iş yerinde bulundurması gereken yegâne değerdir. Türk bayrağı genel olarak miting alanları, milli bayramlar veya yürüyüşlerde çok sık kullanılır.

Ülke bayrakları haricinde ise şirketler tarafından fuar, etkinlik, toplantı, şirket merkezi veya ofis içerisinde kullanılan şirketin görsel logosunu içeren bayrak çeşitleri de olmaktadır. Şirketlerin bayrak uygulamasında ki en büyük ve en etkili yöntem insanların şirket veya markanın insanların aklında her zaman yer etmesini sağlamaktır. İşletme veya kuruluşlarda kullanılan birçok çeşit bayrak vardır.

Yelken Bayrak

Yelken bayrak tanıtım amaçlı olarak kullanılan reklam araçlarından biridir. Şirket veya fuar alanlarının önüne firmayı veya ürünütanıtmak için yerleştirilen seyyar bir üründür. Plastik su dubası, özel dayanıklı ince direği ile raşel kumaştan üretilmektedir. Yelken bayrak sıklıkla tercih edilen bayrak modelidir. Özel olarak yapılan bu tür bayraklarımız yağmur veya güneş ışınlarından etkilenmez. Solma veya boya akması gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmaz. Yelken bayrak siparişleriniz Dijitalbaskı profesyonel ekibi tarafından kişiye özel tasarımı ile reklamınızın potansiyel gücünü arttırmak için sizlere hizmet vermektedir.

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak modeli şirket veya kuruluşlar tarafından reklam veya tanıtım amaçlı kullanılan bir bayrak çeşididir. Özel olarak yapılan kırlangıç bayraklarımız hiçbir doğal olaydan etkilenmez. Solma veya boya karışımı olmaz. Aynı zamanda yıkanabilir özelliğe sahiptir.Şirketler, bu tarzda ki bayrakları her alanda kullanabilmekte ve genel olarak fuar, davet, toplantı veya reklam alanlarında kullanım oldukça kolay bir üründür. Görünümü ile yukarıdan aşağı sarkıtılmış bayrak modelidir. Kırlangıç bayrak siparişleriniz Dijitalbaskı profesyonel ekibi tarafından kişiye özel tasarımı ile reklamınızın potansiyel gücünü arttırmak için sizlere hizmet vermektedir.

Türk Bayrağı Fiyatları

Türk bayrağı fiyatları istediğiniz ölçüye göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınız olan ölçüyü seçerek fiyatlandırmamızı görebilirsiniz.