SIK SORULAN SORULAR

Sağ üst panelden Giriş Yap / Kayıt Ol butonundan veya HESAP OLUŞTUR tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz.

Açılan sayfa da sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Daha sonra mail adresinize otomatik olarak şifre oluşturulup gönderilecektir. otomatik oluşturulan şifreyi isterseniz değiştirebilirsiniz.

Gönderilen şifre mailiniz spam klasörüne düşebilir SPAM klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

 

 

Avantajlar

  • Sitemiz üzerinden yaptığınız online tasarımlar her zaman profil sayfanızda kayıtlı kalacaktır.
  • Online tasarımlarınız için daha hızlı destek alabilirsiniz.
  • Kayıtlı müşterilerimiz için zaman zaman harika kampanyalar oluşturacağız.
  • Daha sonra ki siparişleriniz de daha hızlı iletişim ve kargo süreci
  • Dijitalbaski.org ayrıcalıklarından faydalanma imkanı
  • Baskı süreci, kargo süreci gibi sipariş takibinizi daha hızlı takip edebilirsiniz.

Dijitalbaski.org sitesinden tasarım yapmakta sipariş vermekte artık çok kolay Yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürünü seçip gerekli olan ekstraları seçin daha sonra tasarımınızı hemen o sayfa da yükleyin tasarımınız yok ise eğer “TASARIMA BAŞLA” demeniz yeterli ihtiyacınız olan tasarımı yapın sepete ekle diyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dijitalbaski.org olarak sizlere her zaman en hızlı şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Tasarım sürecini de  hızlandırmak için sitemiz üzerinden sizler de online tasarım yapabilirsiniz. Ürünlerimizin üretim süreçleri farklılık gösterebilmektedir. Bu neden ile ürünlerimizin üretim süreçlerini ürün seçerken görebilirsiniz.

Dijitalbaski.org yine sizlere daha hızlı tasarım yapma imkanı sunmak için bazı tasarımların şablonlarını hazırlamış olacaktır. Bu tasarımlar üzerinden gerekli olan bilgileri düzenleyebilir veya siz hayal dünyanızın ufkunda kaybolarak harika tasarımlar çıkarabilirsiniz.

İhtiyacınız olan kartvizit, broşür, afiş gibi diğer ürünlerimizden her hangi birini seçerek “TASARIMA BAŞLA” butonuna basarak tasarım yapmaya başlayabilirsiniz.

Blog sayfamızın “YARDIM MERKEZİ”  kategorisinden online tasarım ile alakalı daha fazla bilgilere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Dijitalbaski.org online tasarım hizmeti ÜCRETSİZDİR ve ücretsiz kalacaktır.

Sitemiz üzerinden oluşturduğunuz tasarımları indirebilmek için seçmiş olduğunuz ürünü baskıya gönderdikten sonra mailinize indirme linki gönderilecektir.

Ayrıca tasarımlar menüsünden tasarımlarınıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Sizlere ücretsiz olarak tasarım hizmetini sitemiz üzerinden veriyoruz. Bunun dışında tasarımları bizim yapmamızı isterseniz tabi ki de yapıyoruz.

Bizim tarafımızdan yapılan tasarımlar ücretlidir. Tasarım ücretleri için fiyat listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Online tasarımların ekran resmini alabilirsiniz veya resimi farklı kaydet yapabilirsiniz. Ancak bu çalışmalar baskıya uygun değildir.

Baskıya uygun halini sizlerin mail adresinize indirme linkini gönderiyoruz.

Mevcut bir tasarımınız var ise eğer ihtiyacınız olan ürünü seçin TASARIMI YÜKLE butonuna tıklayarak tasarımınızı yükleyebilirsiniz veya info@dijitalbaski.org mail adresine tasarımlarınızı gönderebilirsiniz.

Tasarım ve baskı onay sürecimizi 3 farklı şekil de yönetiyoruz.

1- Online tasarımlar

Sitemiz üzerinden online tasarım yapmanızın en büyük avantajı tasarım ve baskı onay sürecine takılmadan işlemlerinizi yaptırmanızdır. Tasarımı kayıt ederken size bir pencere açılır.

Lütfen tasarımınızı dikkatlice gözden geçirin: Tasarımın yazım hataları içermediğinden emin olun.

Siz de inceledim onay veriyorum butonuna tıklamanız yeterlidir.

Tasarım onay sürecini bu şekil de hızlıca çözmüş oluyoruz. Merak etmeyin tasarımı kaydet butonuna bastığınız andan itibaren bizim tarafımıza baskıya uygun şekil de gelmektedir.

2- Sizin gönderdiğiniz tasarımlar

Sizin tarafınızdan gönderilen tasarımlar da harf hataları veya tasarım hataları sizin sorumluluğunuzda olup bizim düzeltebileceğimiz eksikleri gidermeye çalışıyoruz. Ödeme aşamasını geçtikten sonra baskı sırasına alınacaktır.

3- Bizim yaptığımız tasarımlar

Bizlere vermiş olduğunu tasarım hizmetleri için tasarımlarınızı hazırladıktan sonra size onay aşaması için gönderilmektedir.

Sizin için hazırlanan tasarımlar da eksik olan harf hatası veya her hangi bir eksiklik bulunuyor mu gibi onay alınır. Sizler de eksik olmadığını beyan ettiğiniz de baskı sürecine geçeriz.

Profil hesabı oluşturmadan tasarım yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak hazırladığınız tasarımlar kayıt altına alınmaz. Ayırdığınız vakit boşa gider.

Hesap oluşturmak çok basit sadece mail adresinizi yazmanız yeterli..

SIK SORULAN SORULAR

Dijitalbaski.org üzerinden yapacağınız alış verişlerinizi güven içinde kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Dijitalbaski.org %100 güvenlidir.

Kredi kartı ile ödeme sistemi için shopier.com alt yapısı kullanmaktadır.  Shopier ödeme için bu linkten bilgi alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYIN

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alış verişlerinizde kredi kartınıza taksit yapıyoruz. Ödeme yaparken taksit seçeneğini seçebilirsiniz.

Tabi ki de sizlere sadece internet üzerinden hizmet vermiyoruz. Siparişleriniz sizlere teslim için hazır olduktan sonra adresimizden gelip ürünlerinizi teslim almaya gelebilirsiniz.

Kahveniz nasıl olsun?

Tasarım sürecinde olsun, baskı anında olsun hatalı ürün çıkarmamak adına çok titiz bir şekilde ilgilendiğimizden emin olabilirsiniz. Bizim tarafımızdan kaynaklanmayan hataları maalesef iade veya değişim yapamıyoruz.

Bizim tarafımızdan kaynaklanan bir durum söz konusu ise bizi arayarak bu süreçte sizlere yardımcı olmaktayız.

Oluşturmuş olduğunuz ürünün tüm süreçlerini “sipariş takip” sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

Biliyoruz reklam ürünlerinde ürün teslim süreçleri biraz zaman alabiliyor. Bunun için acil işleriniz de ekstra ücretlere eklenebilir. Tabi ki de bu her ürün için geçerli değildir.

Her geçen gün sizlere daha farklı hazır tasarım şablonları sunmak için grafikerlerimiz çalışmaktadır. Ürünlerimizi sizin beğenilerinize sunarken mockuplar kullanmaktayız. Beğendiğiniz ürünün sayfasına gittiğiniz de “TASARIMA BAŞLA” butonu varsa o ürünün tasarımını yapabilirsiniz.

Bu durum genellikle çok özel durumlar da ortaya çıkar merak etmeyin sizleri de unutmadık. Branda, folyo, one way vision ve mesh gibi ürünler de bu durumu yaşayabilirsiniz.

Bunun için sizlere özel sayfalar hazırladık. İhtiyacınız olan ölçüleri yazarak kaç metrekare olduğunu hesaplayabilir ve bunun için ne kadar ücret tuttuğunu öğrenebilirsiniz.

Dış mekan ürünlerimiz olan folyo cephe uygulaması, germe vinil branda, mesh branda gibi ürünler de sizlere montaj hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin her noktasına her şehrine siparişlerinizi gönderiyoruz merak etmeyin..

Sürekli baskı işleri olan kurumsal firma ve reklam ajansları için özel fiyatlarımız vardır.

Açık hava reklam sektöründe “VUTEK” baskı makineleri kullanmaktayız. Profesyonel baskı kurumsal çözüm..

Dış mekan baskı kapasitemiz 5.000 metrekaredir.

İç mekan baskı kapasitemiz 750 metrekaredir.