Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kategorileri Göster

Folyo Baskı Fiyatları

19,00  - 32,00  / m2 + KDV

Folyo baskı

Folyo baskı kullanım alanları, online tasarım, online kredi kartı ile ödeme ve folyo baskı hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri seçip tasarlamak size kalıyor.. Folyo baskılar PVC özellikli ve arka yüzeyinin yapışkanlı olması nedeni ile prüzsüz yüzeylere kolayca uygulanabilmesinden dolayı folyo baskı denilmektedir.

Folyo baskılar nerede kullanılabilir?

Folyo baskıların kullanıldığı ve uygulanabildiği alanlar ise camlara, duvarlara, dekota, pleksi, araç ve arabalarda, fotoblok, sunta, lam, düz ve tozlanmamış alanlarda polikarbonlarda ve reklam panolarına kolayca uygulanabilir. Folyo baskılar iç mekan ve dış mekan baskılarıda ayrıca kullanılır. Dijital folyo baskılar m2 cinsinden hesaplanarak fiyatları ortaya çıkar. Arka yüzeyinde olan yapışkanlı kısımın ne kadar güçlü olduğu ve mikron kalitesi ile malzeme kendini belli eder. Ucuz reklam folyosu ile yapılan baskılar ve folyonun kalitesizliği kısa zaman sonra camdan kolayca soyulmaktadır. Dijital baskı folyosunda 3M oracal 1nci sınıf malzemeler tercih edilmelidir.

Folyo baskılar ile başka neler yapılabilir?

Folyo baskılar ile araç kaplama, ışıklı ve ışıksız tabelalar, cephe giydirmeler, plaza camlarına reklam kaplaması, iş yeri ve kurumsal firmalar cam giydirmelerinde kullanabilir. Folyo baskılar ile sokak yönlendirme levhaları ve panoları kaplana bilir. iş güvenliği levhaları yapılabilir. Daha bir çok düz alanda folyo baskıdan yararlanarak kullanabilirsiniz.