Gösterilen sonuç sayısı: 2

Folyo Baskı Fiyatları

En Düşük: Orijinal fiyat: 279,00₺.Şu andaki fiyat: 169,00₺. + KDV

One Way Vision Baskı Fiyatları

En Düşük: Orijinal fiyat: 338,00₺.Şu andaki fiyat: 199,00₺. + KDV

Folyo baskı

Folyo baskı kullanım alanları, online tasarım, online kredi kartı ile ödeme ve folyo baskı hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri seçip tasarlamak size kalıyor.. Folyo baskılar PVC özellikli ve arka yüzeyinin yapışkanlı olması nedeni ile prüzsüz yüzeylere kolayca uygulanabilmesinden dolayı folyo baskı denilmektedir.

Folyo baskılar nerede kullanılabilir?

Folyo baskıların kullanıldığı ve uygulanabildiği alanlar ise camlara, duvarlara, dekota, pleksi, araç ve arabalarda, fotoblok, sunta, lam, düz ve tozlanmamış alanlarda polikarbonlarda ve reklam panolarına kolayca uygulanabilir. Folyo baskılar iç mekan ve dış mekan baskılarıda ayrıca kullanılır. Dijital folyo baskılar m2 cinsinden hesaplanarak fiyatları ortaya çıkar. Arka yüzeyinde olan yapışkanlı kısımın ne kadar güçlü olduğu ve mikron kalitesi ile malzeme kendini belli eder. Ucuz reklam folyosu ile yapılan baskılar ve folyonun kalitesizliği kısa zaman sonra camdan kolayca soyulmaktadır. Dijital baskı folyosunda 3M oracal 1nci sınıf malzemeler tercih edilmelidir.

Folyo baskılar ile başka neler yapılabilir?

Folyo baskılar ile araç kaplama, ışıklı ve ışıksız tabelalar, cephe giydirmeler, plaza camlarına reklam kaplaması, iş yeri ve kurumsal firmalar cam giydirmelerinde kullanabilir. Folyo baskılar ile sokak yönlendirme levhaları ve panoları kaplana bilir. iş güvenliği levhaları yapılabilir. Daha bir çok düz alanda folyo baskıdan yararlanarak kullanabilirsiniz.

Sticker Baskı Nedir?

Sticker baskı, işletmenizi tanıtmak ve marka bilinirliğini artırmak için düşük maliyetli reklam çeşididir. “Sticker” İngilizce kökenli kelimedir. Potansiyel müşteriler arasında marka değerini yükseltmek için bir takım etiket ya da baskı çıkartması olarak bilinmektedir. Geçmişten günümüze değişkenlik gösteren bu çıkartma türü artık önemli reklam aracı olarak kullanılmakta ve potansiyel müşteriyi yükselterek ucuz maliyet ile yüksek kazanç sağlamanın etkili yollarından biridir. Sticker sadece iş alanlarında sınırlı kalmıyor. Birçok alanda kullanılmaya başlayan Stickerlar, duvar kâğıdı, ürün, doğum günü, düğün vb. birçok etkinlikte de artık karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.

Sticker Baskı Ne İşe Yarar?

Sticker birçok dekorasyon tasarımlarında kullanılmaktadır. Sticker baskılarının en çok kullanıldığı alan dekorasyondur. Günümüzde trend olarak en çok dekorasyon firmaları tarafından ev, cafe, mağaza, şirket ve benzeri alanlarda kişilerin baktığında hoş bir görüntü görmeleri için yapılan uygulamalar duvar veya kapı gibi kullanıma yakın olan yerlere yapıştırılır. Ev veya işyerinizde duvar, kapı, mobilya veya farklı zemin üzerine uygulayacağınız bin bir çeşit sticker modelleri, www.dijitalbaski.org adresinde mevcut. Manzara baskılarından, şehir siluetlerine veya figürlere kadar birçok seçeneğin yer aldığı işletmemizde online sticker tasarımı da yapabilirsiniz.

Sticker Nasıl Yapılır?

Sticker yapışkanlı malzeme olan vinil üzerine veya çeşitli baskı kâğıtlarının yüzeyine profesyonel olarak hazırlanan parlak ve güçlü çıkartmalardır. Sizde ticari amaçlı ya da ev, iş yeri, ofis gibi kullanım alanlarınıza dekorasyon amaçlı uygulayacağınız sticker baskılarınızı Dijital baskı işletmemizden sipariş verebilirsiniz. Sizlere sunmakta olduğumuz zengin ürün seçeneği ile her bütçeye uygun olan sticker baskı fiyatları vardır.

Sticker Etiket Baskı

Sticker etiket baskı ürünler kuşe çıkartma, olarak da bilinir bu ürün özellikleri 90 gr Tek yön Renkli ve Parlak selefonludur. Firmalar reklam amaçlı olarak bina kapı girişleri, duyuru panoları, ürün etiketi, kargo paketleri üzerine ve daha bir çok alanda kullanmaktadır. Matbaa ofset baskı türü basılmaktadır.