Dijital Baskı Merkezi Hakkında

SEKTÖRDE LİDER.

30 yılı aşkın süredir açık hava reklam sektöründe yer alan firmamız sektörde lider konumdadır. Dijital baskılarınız son kullanıcıya teslim edilmeden önce kalite kontrolden geçmektedir. Kalite kontrol ekibi tarafından onaylanmayan baskılar kullanıcıya gönderilmemektedir.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurumsal firmalara veya şahıs firmaların en çok rastladğı konulardan birisi olan sorun değil çözüm üretiyoruz. Biliyoruz ki zaman nakittir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

Dijital baskı merkezimiz önceliğimiz müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Müşterilerimiz şikayet, istek ve önerileri bizim için her zaman ön plan tutulmaktadır.

HİZMETLERİMİZ.

Reklam sektöründe ihtiyaçlarınıza problem değil çözüm üretmek için buradayız. Dijital baskı, iç ve dış mekan baskılar, matbaa ürünleri, display ürünler, promosyon ürünleri ve diğer reklam ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Dijital baskı merkezi avantajları ve bizi farklı yapan nedenlerimiz

ONLİNE TASARIM

Dijital baskı sektöründe ilk ve tek online tasarım, online metrekare hesaplama ve tüm işlemlerinizi online olarak yapma imkanı sunmaktadır.

ÜRETİCİ FİRMA

Dijital baskı merkezimizde ürünlerimizin %85’ini kendimiz üretiyoruz. Bu nedenle sizlere ekonomik fiyatlara profesyonel hizmet vermekteyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimiz olmaktadır. Sitemiz üzerinden tüm işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Ayrıcalıklarımızdan yararlanın

KARGO VE HIZLI TESLİMAT

Ürünlerimizi ister son kullanıcı olsun isterse ajanslar olsun hepsine en hızlı ve ücretsiz kargo ile ulaştırıyoruz.