Tek bir sonuç gösteriliyor

Kanvas Tablo Nedir?
Kanvas tablo, İngilizce kökenli bir kelimedir. Baskı ve sanat konuları üzerinde kanvas ve tuval olarak sıklıkla kullanılmaktadır. tablo,%100 pamuk kumaş üzerine yapılan baskılı tablolardır. Tablo ahşap çam çerçeve üzerine gerdirilerek uygulanması sonucu oluşan dekoratif üründür. Eski zamanlarda ressamlar tarafından kullanılmakta olan tuval bezleri yerini teknoloji ile bütünleşen kanvas tablolara bırakmış durumdadır. Dijital baskı sistemleri ile kanvas üzerine her türlügörsel uygulanabilmekte. İşyeri, ev, ofis veya ortak kullanım alanlarında çok sık karşılaşılan kanvas tablolar genellikle dekorasyon için tercih ediliyor.
Kanvas Tablo Nasıl Hazırlanıyor?
Kaliteli ve canlı bir kanvas tabloya sahip olmak için öncelikle uygun boyut ve yüksek çözünürlüğe sahip görsellerin olması gerekmektedir. Kanvas üzerine uygulanacak görselin iyi olması haricinde baskıyı gerçekleştirecek teknolojik makinenin de başarılı sonuç vermesi gerekmektedir. Dijitalbaskı işletmemizden sipariş verebileceğinizen güzel ve en yeni moderntablolar ile evinizde veya ofisinizde kullanabileceğiniz tablo modellerine farklı boyutlarda ve 3 parça, 4 parça, 5 parça şeklinde ayrıştırılmış dekoratif tablolara sahip olabilirsiniz.

Baskı öncesi dijital ortamda hazırlanan görseller uzman ekiplerimiz tarafından kanvas baskı için uygun ölçek ve ebatları temel alarak ürünü bir bütün haline getirmektedir. Daha sonra görselbaskı için hazır duruma gelmesi ile rulo halde bulunan tuval kumaşının bulunduğu teknolojik makineye aktarılır. Önemli bir aşama olan baskı, tuval kumaşının üzerine boyayı sabitleyerek kaliteli kanvas tablo oluşturmasıdır. Tablo yapımında kullanılan tuval kumaşı, pamuk veya homojen değil ise baskıdan alınacak sonuç tatmin edici olmaz. Bunun yanı sıra kaliteyi oluşturan en önemli unsur ise baskıda kullanılan boya kartuşunun kalitesidir.Günümüzde açık dolum ile satılan kartuşlar ile yapılan baskıların kalitesi oldukça kötüdür. Orjinal mürekkepler ile uygulananbaskılar hem güneş ışınlarına karşı dayanıklı hem de verimli renk katmanını oluşturarak tablonuzun kalitesini yükseltmektedir. Zarif ve kaliteli ayrıca kişiye özel tablo seçeneğimiz ile hayalinizdeki kanvas tabloya sahip olabilirsiniz.

Dijitalbaski.org işletmemizde %100 pamuk içerikli tuval kumaşları kullanılmaktadır. En uygun kanvas tablo fiyatlarına ve zengin ürün yelpazesine ulaşmak için doğru adrestesiniz.