GENEL, Haberler

İkizler burcu, nazik tavırları ve aşk hayatı

İkizler burcu

İkizler burcu

İkizler burcu temel elementi havadır. Havanın değişken yapısından kaynaklı ikizler burcunun karakteri de oldukça değişkendir. Çarşamba günleri de genelde kendilerini uğurlu gün olarak kabul ederler ve temel elementleri ve gezegenleri Merkür’dür. Etkileyici ve hızlı bir zekaya sahip olan ikizler bedenlerinde ve ruhlarındaki farklı kişiliği temsil eder ve ikizler burcu ile karşılaştığınızda hangisi ile muhatap oluyorsunuz emin olamazsınız. Sosyal iletişim güçleri iyi ve eğlenmeye her zaman hazırlardır. İletişim güçlerinin kuvvetli olması onlara ilginç evlilik teklifi fikirleri konusunda geniş bir ufuk kazandırır. İkizler burcunu daima düşünceli ve huzursuz görebilirsiniz. Görmek istedikleri her şeyi yaşamak için yeterli zaman olmadığında kendilerine sürekli bir çıkış noktası aramaya başlarlar. İkizler ve kova burcu hava elementinin özelliklerini taşıdığı için birbirlerine benzer özelliklere sahiptir.

İkizlerin Yeni Arkadaşlıklar Edinme İsteği Kuvvetlidir

  • İkizler burcu değişken ve açık fikirli bir yapıya sahiptir.
  • Genellikle yazar ve gazeteci gibi önemli mesleklerde yer alırlar.
  • Becerileri arasında ticaret, birtakım sporları gerçekleştirme ve araç kullanma en önemli sırada yer alır.
  • Dünyada yaşamak için her şeyi göze alan ikizler meraklı, eğlenceli ve sevgi dolu bir ruha sahiplerdir.
  • İkizler burcunun doğasında kardeşlik hikayeleri ve en iyi dost ilişkileri yer alır.
  • Akrabalık ilişkilerini kuvvetlendirmek için gerekli koşulları oluşturmayı seven ikizler, tamamen çocukça bir masumiyete sahiplerdir.
  • Ruhlarındaki farklılığı ortaya koyabilmek için ilginç evlilik teklifi fikirleri konusunda da kendilerini öne çıkarmayı severler.
  • Özel ilişkiler ya da arkadaşlık ilişkileri ikizlerin en önemsediği konular arasında yer alır.
  • Meraklı yapılarından dolayı her zaman flört etmeye hazır olan ikizler akılları ve enerjileri doğrultusunda doğru insanı bulana kadar pek çok kişi ile zaman geçirebilir.
  • Heyecan, çeşitlilik ve tutku dolu bir ilişki ihtiyaçlarında doğru kişiyi bulduklarında onu asla kaybetmek istemezler.

İkizler Burcunun Değişik Tipte Aşk Hayatı

Eğlenceli ve her zaman entelektüel bir yapıya sahip olan ikizler ilk önce iletişimlerini sözlü temasları ile kurarlar. Daha sonra sevgilerini karşılarındaki insana aktarabilmek için fiziksel temas girişiminde bulunurlar. Fiziksel temas girişiminden sonra beğendikleri partnerlerine evlilik teklifi bulunma konusunda aceleci davranabilirler. İkizlerin bu keskin hareketleri onları bazen yanlış davranışlar içerisine sokabiliyor. Ancak zaman içerisinde sevgi dolu bir temel inşa ettiklerinden dolayı ikizlerle eşleşecek olan insanlar bir ömür boyu mutlu olabiliyorlar. İkizler burcunda doğan insanlar çok sosyal ve arkadaşlarla, aileleri ile vakit geçirmeyi çok seviyorlar. İkizler burcu çok sayıda insanla sosyal temas halinde ve iletişim güçleri de sürekli olarak artıyor. Sohbet etmeyi ve empati kurmayı seven ikizler güçlü hümanist yapıları sayesinde insanları kendilerine mıknatıs gibi çekiyor. Bu özelliklerinden dolayı daima bir atılım içerisinde bulunurlar ve en ilginç evlilik teklifi pankartları hazırlama konusunda ikizler atak bir hava içerisine girerler.

İkizler burcu Özellikleri

Doğum günü aralığı: (22 Mayıs- 22 Haziran)
Yönetici Gezegen: Merkür (Zeka ve canlılık temsilcisi)
Element Grubu: Hava, pozitif
Burcun cinsiyeti: Erkek
Üstün yeteneği: Üstün zeka
İstekleri: Gazetecilik, yazarlık
Amacı Büyük isim yapmak, ünlü olmak
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayı: 5
Uğurlu Gün: Çarşamba
Uğurlu Taş: Akik taşı
Uğurlu Renk: Sarı, gri, mavi, açık mavi ve siyah
Tarot kartı: Aşıklar Kartı ve Güneş

İkizler burcuna evlilik teklifi edecekseniz bu yazı altında sizler de görüş ve önerilerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Özellikle ikizler burcu olanların sevdiği sözler, farklı özellikleri varsa bu makaleye sizler de katkıda bulunun.

Dijital Baskı

Diğer burçlar için alttaki başlıklara tıklayarak gidebilirsiniz.