AÇIK HAVA REKLAM MAKİNE PARKURU

Vutek 3360 Profesyonel Dijital Baskı Makinesi

vutek profesyonel baskı çözümleri

EC Vutek 5330 Endüstriyel Dijital Baskı Makinesi

profesyonel baskı çözümleri

Dijitalbaski.org Makine Parkuru

1982 yılında ressam Nevzat Çevik tarafından resim atölyesi olarak kurulan Dijitalbaski.org kendi kulvarında daima ilkleri gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin ilk branda vinil üzerine büyük ebatlı görsel reklam billboardları, büyük partilerin lider portreleri, ayrıca ülkenin her noktasına Atatürk’ün en başarılı dev posterleri fırça ve bistole (air brush) tekniği kullanarak 15 yıl süreyle çalışılmıştır.

1998 yılında yeni teknolojiye geçen ve Türkiye’nin ilk kurulmuş üç dijital baskı firmasından olan Dijitalbaski.org bugünde dün olduğu gibi misyonuna devam etmektedir.

Resim, ışık, form ve görsel estetiktir. Başarılı bir baskı için bilgi ve tecrübe aynı zamanda his duygu ve sevginin katılması gerekmektedir.

1997 yılında Türkiye’de başlayan dijital baskı sektörüyle sanatsal üretimlerin yanında dijital teknolojiyi de kullanan Dijitalbaski.org; İstanbul’da büyük ebat kumaş baskı işleriyle başlayıp, uzun yıllar süren başarılı gelişim sürecinden sonra, günümüzde branda / vinil, folyo, one way vision / delikli folyo malzeme gruplarını içeren baskı üretimleride yapmaktadır.

Yüksek çözünürlüklü çözümler sloganıyla yola çıkan Dijitalbaski.org, makine parkuruna yeni eklediği dijital baskı konusunda endüstiriyel üretim yapan kendi alanında dünya lideri Vutek 3360 EC Vutek 5330 makinesiyle, iç ve dış mekan baskı işlerinizde üstün kalitesiyle dün olduğu gibi bugünde sizlerledir. Düzenlediğimiz kampanya fırsatlarımızla müşterilerimize sunduğumuz en uygun fiyatlarla dijital baskı seçenekleri sunmakla kalmıyor, meslektaşlarımıza ise kurumsal baskı çözümlerimizle rakipleri değil, onların maliyetlerini düşüren iş ortakları oluyoruz…

Dijital baskı tecrübemizi tekstil dijital baskı alanına taşıyarak üretimlerimize devam ediyoruz. Bayrak deyince sadece milli bayrak anlaşılır. Halbuki firma ve kurumların çok değişik bayraklara ihtiyaçları vardır. Kendi bayraklarını asan firma ve kuruluşlar memleketimizde çoğalmaktadır.

Uluslararası ilişkiler, yabancı devlet bayrağı ihtiyacını getirmiştir. Her kuruluşun, derneğin, okulun, spor klübünün ve firmanın günümüzde çeşitli bayrak ihtiyaçları olmaktadır. Ulusal ve Yerel Yönetimler, Markalar, festival, bayram ve açılış merasimlerinde bayrak ihtiyacını doğru çözümler bulmakta zorlanmaktadır. Dijitalbaski.org geçmişten gelen tecrübesini artık Bayrak sektöründe de geliştirerek devam etmektedir.

Dijitalbaski.org olarak tüm baskı tekniklerinde iş güvenliği ilkelerine uyum göstermektedir. Çevre dostu baskı teknikleri ve ham maddeler kullanılmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İÇ MEKAN DİJİTAL BASKI MAKİNE PARKURU

Dijitalbaski.org İç Mekan Baskı

Dijitalbaski.org yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman profesyonel hizmet vermek için çalışmaktadır. HP Latex 3100 mega formatlı yazıcı, doğa dostu olması ile boyalar kansorejen madde ve koku içermez. Baskılarınızı evlerinizin veya iş yerlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

İç mekan baskılarınızda folyo, kanvas tablo, afiş, poster, CLP Raket baskı gibi daha bir çok ürünler de sizlere yüksek çözünürlükte HD kalitesi ile baskı çözümleriniz emin eller de

HP LATEX 3100 Profesyonel Large

hp latex iç mekan