Haberler

128 milyar dolar nerede pankart, afişi

blank

Türkiye gündemi son günlerdir sallayan olayın başında gelen 128 Milyar Dolar Nerede afişi oldu.

Nedir bu 128 Milyar Dolar Nerede Pankartı?

Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal’ın görevden alınması sürecinde ortaya atılan ve muhalefet partilerinin sık sık gündeme getirdiği Merkez Bankası rezervlerinden 128 milyar doların satıldığı iddiası gündemdeki yerini koruyor. İktidar kanadı tartışmayı “gündem değiştirme” çabası olarak nitelendirip döviz rezervlerinde herhangi bir eksiklik olmadığını savunurken. Siyasi parti binalarına, billboard’lara asılan, “128 milyar dolar nerede?” pankart, afiş ve billboardları oldu.

128 milyar dolar nerede Google üzerinde en çok arananlar arasına girdi. Şimdi gelelim 128 milyar dolar nerede afişi nerede nasıl yapılır.

128 milyar dolar nerede afişi

Küçük ve orta büyüklükte bu afişi yaptırmak isterseniz eğer vinil baskı veya branda üzerine dijital baskı olarak yaptırabilirsiniz.  Daha büyük 128 milyar dolar nerede afişi yaptırmak isterseniz sizlere tavsiyemiz Kumaş üzerine dijital baskı işlemi yaptırabilirsiniz.

128 Milyar dolar afişi yaptırmak isterseniz aşağıdaki ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz veya bizimle iletişime geçerek whatsapp üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ VER..

Billboard Baskı

En Düşük: 280,00 + KDV

Branda Baskı Fiyatları

En Düşük: Orijinal fiyat: 220,00₺.Şu andaki fiyat: 125,00₺. + KDV

Kumaş Baskı Fiyatları

En Düşük: Orijinal fiyat: 135,00₺.Şu andaki fiyat: 75,00₺. + KDV

İşte gündemi sallayan o afişler

blankblankblankblank