FORGOT YOUR DETAILS?

Poster Tablo Baskı

Evinizin salonunu, mutfağını, yatak odanızı,  çocuklarınızın odasını, genç odalarını, ofisinizin duvarlarını  canvas tablo baskı ile süslemek ister misiniz ? Bir sanat eseri gibi olan kanvas baskılar, tamamen sizin için özelleştirildi. İster kişiye özel isterseniz sizler için hazırladığımız posterler ve tabloları ister hediye edin, ister evinizin, ister ofisinizin duvarını süsleyin. Tuval üzerine baskı, ile Yüksek çözünürlük baskı makianlarımız ile muhteşem görünüş siz mutlu edecek ve ortamınızın havasını değişdirecektir.  En iyi ve en kaliteli canvas baskılar dijitalbaski.org’da. Dijital Baskı Merkezimiz direk üretim merkezidir. Çok sayıda baskı boyutu seçeneği, sorunsuz, hızlı teslimat ve en uygun fiyat ile dijitalbaski.org adresinde. Hazırlık süresinide sizler için 2-4 iş gününe düşürdük tablolarınıza daha hızlı sahip olun diye. Türkiye’nin en büyük, en hızlı ve en kaliteli  digital baskı merkezinde sizde canvas bastırmak istiyorsanız hemen siparişinizi veriniz. Biz daha hızlısını yapana kadar en hızlısı biziz

Tablolarınızı sizler için tamamen özelleştirdik

İster standart ölçüler isterseniz sizlerin özel ölçüleriniz tamamen kontrolü size bıraktık. İstediğiniz ebatlarda poster ve tablolarınızı hazırlayabiliriz. Kaliteli kanvas kumaş üzerine iç mekan baskı makinaların en iyileri arasında yerini alan HP Latex ile duvarlarınız süslenecek.

Bizim sizler için hazırladığımız poster tabloları seçebilir yada sizler posterlik resim ve fotoğralarınızı isim, logo veya söz yazarak özelleştirebilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçip müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Standart olan ölçülerimiz 35x50cm, 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm ölçülerinde standart ölçüleri yatay yada dikey olarak kullanabilirsiniz.

Toptan ve ajanslar fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TOP