FORGOT YOUR DETAILS?

Megalight Baskı

Megalight baskıya geçmeden önce Megalight nedir? ne işe yarar avantajları ve dezavantajları nelerdir baskı ölçüleri ve bilinmesi gereken tüm teknik konulara buradan ulaşabilirsiniz.

Megalight Nedir?

Megalight ingilizce bir kelime olup yüksek ışık anlamına gelmektedir. Halk dilinde ise hareketli billboard, Afiş değişdirici olarakda kullanılmaktadır.

Megalight afişlerinin kağıtları 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıtdır. Bu baskı kağıtları hava koşulları sebebi ile megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur.  Tek parça olarak baskı yapılır. Baskı tekniği olarak dijital baskı uygulanır.

Megalight'lar genellikle Ataşehir, Levent, Beyoğlu, Çekmeköy, Fatih, Başakşehir,Beylikdüzü gibi İstanbul'un önde gelen ilçelerinde bulunur. Ankara, Konya ve Diğer illerde de bulunmaktadır.

MEGALİGHT ÖLÇÜLERİ

Megalight ölçüleri şehir ve bölgelere göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebeble kiraladığınız bölgedeki Megalight ebatlarını mutlaka tam ve eksiksiz yazılı bir şekilde temin etmenizi öneririz. İstanbul ve Ankara bölgelerinde Megalight ADML ölçüleri En: 353cm Boy: 247cm olarak geçmektedir.

Dijitalbaski.org merkezimizde megaboardlar, kuleboardlar, billboard plus, totem tabela gibi diğer ürünlerin baskılarıda yapılmaktadır. İhtiyacınız olan baskıyı bizlere bildirmeniz ile İstanbul içi en az 30ad. siparişlerinizde adrese kadar teslim edilir.

Kuleboard, megaboard baskı, megalight baskı ve totem tabela baskı fiyatları bu sayfada ürünlerimiz ile ister kredi kartı ile isterseniz direk müşteri hizmetlerimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Megalight baskı fiyatları

MEGALİGHT BASKI FİYAT LİSTESİ
ÜRÜNLER 10 Adet 20 Adet 30 Adet 40 Adet 50 Adet 100 Adet
Megalight baskı fiyatları 129 TL 120 TL 115 TL 110 TL 105 TL 95 TL

Megalight baskı fiyat tablosu

 

  • Megalight baskı fiyat tablosundaki fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalar firmamız sorumlu değildir.
  • Billboard afişleriniz tek parça, iki parça veya 4 parça olarak sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanır.
  • Fiyat tablosundaki fiyatlarımız adet fiyatlarıdır.
  • 20 adet ve üzeri siparişlerinizde istanbul içi adrese teslim edilir.

Bize ulaşın fiyat teklifi alabilirsiniz.

TEL:  0850 346 98 69 (WHATSAPP)
Mobil kullanıcılarımız whatsapp hattımıza tek tıkla ulaşabilir. Numaraya tıklamanız yeterlidir.
GSM:
  0535 792 25 36 
GSM:  0507 220 12 10

TOP