27 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Kategorileri Göster

Çiğköfteci Magnet – CMR 00343

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Çilingirci Magnet – CMR 00352

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Eczane Magnet – CMR 00338

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Halı Yıkama Magnet – CMR 00321

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Halı Yıkama Magnet – CMR 00333

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Mıknatıslı Magnet

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Sucu Bayileri Magnet – CMR 00342

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Sucu Bayileri Magnet – CMR 00357

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Sucu Tüpçü Magnet – CMR 00379

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Sütçü Magnet – CMR 00320

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Sütçü Magnet – CMR 00356

En Düşük: 120,00 ₺ + KDV

Magnet Baskı

Magnet baskı siparişleriniz için sizlere farklı ölçüler ve farklı kesim seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Magnet baskı müşterilerinizin buzdolabı, kapı girişleri gibi bir çok metal alanlarda aksesuar olarak kullanmasından dolayı  atmaya kıyamadığı ürün çeşididir. Magnet baskı ürünlerini genellikle kullanıldığı sektörler şunlardır.

Dönerciler, kebabcılar, halı yıkama, çiğ köfteciler, su bayileri, süt firmaları, fast food, gayrimenkul, emlak, kişiye özel magnetler, düğün, nişan, nikah ve doğum günlerine özel magnetler ile daha bir çok sektör de ki firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Magnet baskı ister özel kesim isterseniz standart oval kesim şeklinde sipariş verebilirsiniz. Ürünümüzü incelemek ve sipariş vermek için ürün sayfasını ziyaret ediniz.

Magnet Nedir?

Magnet İngilizce kökenli bir kelimedir. Açılımı ise; mıknatıstır. Parlak olarak baskı yapılan bu ürün mıknatıs özelliği taşımaktadır. Magnet baskı mesaj, fotoğraf ve şirket tanıtım amacı ile yaptırılan sadece metal alanlara uygulanabilen mıknatıs türüdür. Günümüzde tercih edilen reklam aracı olarak potansiyel müşterilere karşı veya mevcut potansiyelin üstüne çıkmak için tercih edilen mıknatıs türü magnetler, günümüzde en yaygın olarak kullanılan pratik reklam ekipmanıdır.

Magnet Tasarım

Profesyonel olarak tasarlanmış magnetler ile kendinize kişiselleştirilmiş reklam veya süs araçları oluşturun. Dijitalbaskı’nın sizlere sunmuş olduğu profesyonel ekip ile online magnet tasarımı yaptırabilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri ile işinize kolayca uyarlanabilen reklam veya dekorasyon ürünü olarak kullanabileceğiniz uygun magnet fiyatlarına dijitalbaski.org adresinden kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.Potansiyel reklam kartıhaline gelen magnetler, şirket yelpazenizi çok yönlü bir ortama aktaracaktır. Magnetler, buzdolapları, dolaplar ve metal olan her alana uygulanabilir.

Magnetler tasarımıyla dikkat çekici veya sade olmalıdır. İstenilen boyutta uygulanan bu ürün için birden fazla fiyat aralığı bulunmaktadır. Ucuz magnet çeşitleri sunan işletmemizde, buzdolabı magneti dâhil fotoğraf, reklam, davetiye, not veya özel tasarım magnetleriniz kaliteli baskı teknikleri ile hazırlanıp satışa sunulmaktadır.

Online Magnet

Dijitalbaskı’nın kalite ve güveni ile sizlerde işletmeniz için kalıcı reklam aracı olan magnetleri tercih edebilirsiniz. Davetiyeleriniz veya fotoğraflarınızın hep göz önünde olmasını istiyorsanız, www.dijitalbaski.org adresinden vereceğiniz siparişler ile kaliteli ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Magnet Sipariş

Magnet siparişi vermek için sitemizde ki ürünleri seçip kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kredi kartı dışında Whatsapp ile bizlere online sipariş vererek ihtiyacınız olan ürüne sahip olun. Magnet siparişlerinizi artık tasarım seçme zorluğu yaşamadan onlarca tasarıma çok rahat ve kolayca ulaşabileceksiniz. Üstelik magnet siparişlerinizde tasarım ücreti ödemeden.