Tek bir sonuç gösteriliyor

Kategorileri Göster

Mıknatıslı Magnet

5 üzerinden 5.00 oy aldı
En Düşük: 149,00 ₺ + KDV

Magnet Nedir?

Magnet İngilizce kökenli bir kelimedir. Açılımı ise; mıknatıstır. Parlak olarak baskı yapılan bu ürün mıknatıs özelliği taşımaktadır.Magnet baskı mesaj, fotoğraf ve şirket tanıtım amacı ile yaptırılan sadece metal alanlara uygulanabilen mıknatıs türüdür. Günümüzde tercih edilen reklam aracı olarak potansiyel müşterilere karşı veya mevcut potansiyelin üstüne çıkmak için tercih edilen mıknatıs türü magnetler, günümüzde en yaygın olarak kullanılan pratik reklam ekipmanıdır.

Profesyonel olarak tasarlanmış magnetler ile kendinize kişiselleştirilmiş reklam veya süs araçları oluşturun. Dijitalbaskı’nın sizlere sunmuş olduğu profesyonel ekip ile onlinemagnet tasarımı yaptırabilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri ile işinize kolayca uyarlanabilen reklam veya dekorasyon ürünü olarak kullanabileceğiniz uygun magnet fiyatlarına dijitalbaski.org adresinden kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.Potansiyel reklam kartıhaline gelen magnetler, şirket yelpazenizi çok yönlü bir ortama aktaracaktır. Magnetler, buzdolapları, dolaplar ve metal olan her alana uygulanabilir.

Magnetler tasarımıyla dikkat çekici veya sade olmalıdır. İstenilen boyutta uygulanan bu ürün için birden fazla fiyat aralığı bulunmaktadır. Ucuz magnet çeşitleri sunan işletmemizde, buzdolabı magnetidâhil fotoğraf, reklam, davetiye, not veya özel tasarım magnetleriniz kaliteli baskı teknikleri ile hazırlanıp satışa sunulmaktadır.

Dijitalbaskı’nın kalite ve güveni ile sizlerdeişletmeniz için kalıcıreklam aracı olan magnetleri tercih edebilirsiniz. Davetiyeleriniz veya fotğraflarınızın hep göz önünde olmasını istiyorsanız, www.dijitalbaski.org adresinden vereceğiniz siparişler ile kaliteli ürünlerden faydalanabilirsiniz.