118 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Kategorileri Göster

700gr. Sıvama Kabartma Laklı Kartvizit

En Düşük: 139,00 ₺ + KDV

Kartvizit

Kartvizit, firmanın veya kişinin adı soyadı, iletişim bilgileri, ünvanı ve çalıştığı firmanın bilgilerin yer aldığı tasarımlara denilmektedir. Kartvizit baskıları bir çok kağıt üzerine baskı yapılarak kurumsal kimlik olarak da ön plana çıkmaktadır. Kartvizitler genellikle bristol, kuşe kağıtlara baskı yapılmaktadır.

Kartvizit Ölçüleri ve Boyutları

Kartvizit ölçüleri en çok tercih edilen ebat ve boyutlar aşağıda ki gibidir. Standart kartvizit ölçüleri dışında özel kartvizit ölçülerini tercih ederek farkınızıı yansıtabilirsiniz.

Standart Kartvizit Ölçüleri 50x80mm veya 55x85mm
Kare Kartvizit Ölçüleri 52x52mm veya farklı ölçü deneyimleyebilirsiniz.
Katlamalaı Kartvizit Ölçüsü 85x104mm
Sıklıkla kullanılan diğer ölçüler 45x85mm, 50x85mm, 50x90mm veya 55x90mm
Bu ölçülerin dışında da sizi farklı kılan ölçüleri denemekten çekinmeyin

Kartvizit Nedir?

Kartvizit Nedir? Bir şirket tarafından istihdam edilen kişi için veya kişisel kullanım amacı ile yapılan baskı çeşididir. Kartvizit, iletişim bilgilerini gösteren 8.4 x 5.2 cm boyutunda standart kartvizit şablonlarıdır. Kartvizitler genellikle bir kişinin adını, e-posta adresini, telefon numarasını, web sitesini ve şirket adını içermektedir. Ağ iletişimi ve kurumsal etkinliklerde iletişim bilgilerini almak için diğer kişilere kolay bir kaynak sağlamak amacı ile kullanılan bir nevi iletişim aracıdır.

Kartvizitin Önemi

İyi bir kartvizit tasarlamak bilginizi beklentilere vermek için değil, kişisel düzeyde yeni bir olasılık ile bağlantı kurma fırsatıdır. Bu nedenle, iyi iş kartları hiçbir zaman dijital ağ araçları tarafından değiştirilemeyecek, çünkü dijital ortam denklemi insan faktöründen yoksundur. İyi ve kaliteli bir kartvizitin önemi anlatmakla bitmez. Merdiven altı yapılan ucuz kartvizitler firmanıza ve hizmetlerinize zarar verebilir. İşletmenizin kim olduğunu ve ne yaptığınızı ya da neler yapabileceğinizi belirtenakılda kalıcı önemli bir uzantıdır.

Kartvizit Tasarla

Kartvizit tasarımını online olarak yapabilmek için ürünler içerisinde “Tasarıma Başla” butonuna basarak online kartvizit tasarımı yapabilirsiniz.

Kartvizitinizde,öncelikle şirketinizin tüm hizmetlerini detaylı olarak yazamayacağınızı bilmelisiniz.Yapmanız gereken tek şey insanların hatırlayacağı ve aklında kalacağı profesyonel bir imaj sunmak olacaktır. Kartvizitinizin rengi, ifadesi, dokusu ve görünümü ile şirket imajınızı iletme konusunda en önemli etkenlerden bazılarıdır. Kartvizit tasarımında oldukça sağduyuluolun.Bir avukatlık veya finans hizmeti veriyorsanız, işletmenizin profesyonel ve güvenilir olduğunu iletmek istiyorsanız gri, bej veya beyaz arka plan üzerinde siyah baskı gibi geleneksel görünümler ile özgün olabilirsiniz.

Kartvizit Hizmetlerimiz

Kartvizitiniz için en etkili tasarımlar ve kaliteli baskı imkânlarını sizlere sunan firmamızda, çeşitli kartvizit modelleri ve kartvizit örnekleri ile seçim yapabilmenize olanak sağlayarak ayrıca isteğe özel kartvizit ebatları yapılmaktadır.

Kartvizit Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Kartvizitlerin tasarımı hakkındaki fikriniz sürekli değişiyormu? İş kimliğinizi, profesyonelliğinizi, güvenilirliğinizi ve firmanızın imajını ileten kartvizitlerin fiyatları seçim yaptığınız dokuya ve kart ağırlığına göre farklılık gösterebilir. Standart tasarımın dışında, kabartmalıkartvizit veya sıvamalı kartvizit modellerine göre de fiyatlandırma konusunda farklılıklar olmaktadır. Kartvizitlerin tek veya çift taraflı olarak yapılmasında fiyat farkı yansımaktadır.

Sizde bir kartvizit sahibi olmak istiyorsanız, temsilcilerimiz ile iletişime geçerek hayalinizde ki kartvizitinizi, online kartvizit tasarımı ile gerçekleştirin.