Tek bir sonuç gösteriliyor

Kartvizit Tasarım

89,00 + KDV

Kartvizit

Kartvizit, firmanın veya kişinin adı soyadı, iletişim bilgileri, ünvanı ve çalıştığı firmanın bilgilerin yer aldığı tasarımlara denilmektedir. Kartvizit baskıları bir çok kağıt üzerine baskı yapılarak kurumsal kimlik olarak da ön plana çıkmaktadır. Kartvizitler genellikle bristol, kuşe kağıtlara baskı yapılmaktadır.

Kartvizit Ölçüleri ve Boyutları

Kartvizit ölçüleri en çok tercih edilen ebat ve boyutlar aşağıda ki gibidir. Standart kartvizit ölçüleri dışında özel kartvizit ölçülerini tercih ederek farkınızıı yansıtabilirsiniz.

Standart Kartvizit Ölçüleri 50x80mm veya 55x85mm
Kare Kartvizit Ölçüleri 52x52mm veya farklı ölçü deneyimleyebilirsiniz.
Katlamalaı Kartvizit Ölçüsü 85x104mm
Sıklıkla kullanılan diğer ölçüler 45x85mm, 50x85mm, 50x90mm veya 55x90mm
Bu ölçülerin dışında da sizi farklı kılan ölçüleri denemekten çekinmeyin

Kartvizit Nedir?

Kartvizit Nedir? Bir şirket tarafından istihdam edilen kişi için veya kişisel kullanım amacı ile yapılan baskı çeşididir. Kartvizit, iletişim bilgilerini gösteren 8.4 x 5.2 cm boyutunda standart kartvizit şablonlarıdır. Kartvizitler genellikle bir kişinin adını, e-posta adresini, telefon numarasını, web sitesini ve şirket adını içermektedir. Ağ iletişimi ve kurumsal etkinliklerde iletişim bilgilerini almak için diğer kişilere kolay bir kaynak sağlamak amacı ile kullanılan bir nevi iletişim aracıdır.

Kartvizitin Önemi

İyi bir kartvizit tasarlamak bilginizi beklentilere vermek için değil, kişisel düzeyde yeni bir olasılık ile bağlantı kurma fırsatıdır. Bu nedenle, iyi iş kartları hiçbir zaman dijital ağ araçları tarafından değiştirilemeyecek, çünkü dijital ortam denklemi insan faktöründen yoksundur. İyi ve kaliteli bir kartvizitin önemi anlatmakla bitmez. Merdiven altı yapılan ucuz kartvizitler firmanıza ve hizmetlerinize zarar verebilir. İşletmenizin kim olduğunu ve ne yaptığınızı ya da neler yapabileceğinizi belirten akılda kalıcı önemli bir uzantıdır.

Kartvizit Tasarla

Kartvizit tasarımını online olarak yapabilmek için ürünler içerisinde “Tasarıma Başla” butonuna basarak online kartvizit tasarımı yapabilirsiniz.

Kartvizitinizde,öncelikle şirketinizin tüm hizmetlerini detaylı olarak yazamayacağınızı bilmelisiniz.Yapmanız gereken tek şey insanların hatırlayacağı ve aklında kalacağı profesyonel bir imaj sunmak olacaktır. Kartvizitinizin rengi, ifadesi, dokusu ve görünümü ile şirket imajınızı iletme konusunda en önemli etkenlerden bazılarıdır. Kartvizit tasarımında oldukça sağduyulu olun.Bir avukatlık veya finans hizmeti veriyorsanız, işletmenizin profesyonel ve güvenilir olduğunu iletmek istiyorsanız gri, bej veya beyaz arka plan üzerinde siyah baskı gibi geleneksel görünümler ile özgün olabilirsiniz.

Kartvizit Hizmetlerimiz

Kartvizitiniz için en etkili tasarımlar ve kaliteli baskı imkânlarını sizlere sunan firmamızda, çeşitli kartvizit modelleri ve kartvizit örnekleri ile seçim yapabilmenize olanak sağlayarak ayrıca isteğe özel kartvizit ebatları yapılmaktadır.

Kartvizit Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Kartvizitlerin tasarımı hakkındaki fikriniz sürekli değişiyormu? İş kimliğinizi, profesyonelliğinizi, güvenilirliğinizi ve firmanızın imajını ileten kartvizitlerin fiyatları seçim yaptığınız dokuya ve kart ağırlığına göre farklılık gösterebilir. Standart tasarımın dışında, kabartmalı kartvizit veya sıvamalı kartvizit modellerine göre de fiyatlandırma konusunda farklılıklar olmaktadır. Kartvizitlerin tek veya çift taraflı olarak yapılmasında fiyat farkı yansımaktadır.

Sizde bir kartvizit sahibi olmak istiyorsanız, temsilcilerimiz ile iletişime geçerek hayalinizde ki kartvizitinizi, online kartvizit tasarımı ile gerçekleştirin.

Matbaa Nedir?

Matbaa, basılı malzeme üretmek için yüksek hız ve sayfa başına düşük maliyetle tasarlanmış bir yüksek hassasiyetli endüstriyel donanım parçasıdır.Fotoğraf, yazı veya grafikleri kâğıt, kumaş, deri vb. gibi matbaa ürünleri üzerine özel ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren sistemdir. Türkiye’de ilk matbaa 1729 yılında İbrahim Müteferrika tarafından kurulmuştur.

Matbaanın Önemi

Bir matbaa, Birçok farklı tipte baskı teknolojisini kullanan matbaa baskı makineleri ticari olarak mevcuttur.Çoğunluk olarak basılı materyalleri almaya eğilimliyizdir. Ancak matbaa asla icat edilmemiş olsaydı bugünkü hayatı hayal edin. Kitaplarımız, dergilerimiz veya gazetelerimiz olmazdı. Afişler, el ilanları, kartvizitler, broşürler, bayraklar, kanvas tablolar ve postalar gibi sayamadığımız birçok matbaa ürünleri mevcut değildi. Baskı presi, büyük miktarlarda bilgiyi hızlı ve büyük sayılar ile paylaşmamızı sağlar. Aslında matbaa o kadar önemlidir ki, matbaa reklam konusunda zamanımızın en önemli icatlarından biri olarak bilinir. Toplumun bakış açısını büyük ölçüde değiştirmiştir.

Matbaa nasıl çalışır?

Orijinal baskı presi ile tip blok gruplarını ayarlamak için bir çerçeve kullanılır. Bu bloklar kelimeler ve cümleler üretir. Bloklar tümüyle işaretlenir ve daha sonra bloklara bir kâğıt yerleştirilir. Tüm bunlar mürekkebin kâğıda aktarıldığından emin olmak için bir merdaneden geçer. Son olarak kâğıt kaldırılır ve okuyucu tersine çevrilmiş blokların sonucu olarak normal olarak görünen mürekkepli harfleri görebilir. Geçmiş yüzyıllara göre günümüzde online matbaa ve dijital matbaa hizmetleri aktif olarak kullanılmaktadır. Bugün, her biri belirli bir baskı türü için en iyi olan birden çok baskı makinesi türü bulunmaktadır.

Dijital Matbaa

Baskıyı dengelemenin bazı dezavantajlarından biri, düşük miktarlarda ekonomik olmamasıdır. Çünkü plakaların üretilmesi birkaç yüz doları bulabilir. Aynı öğeden yüzlerce veya binlerce yazdırırken, birkaç düzine hatta tek bir kopya basarken maliyetli olabilir. Dijital baskılar düşük hacimli baskıyı uygun maliyetli hale getiriyor ve matbaa sektöründe devrim niteliği taşıyor.

Modern baskı teknolojisi ile binlerce kitapçık veya tek bir kısa yol posteri basıyor olsanız bile, her zamankinden daha ekonomik matbaa fiyatları olmayabilir. Endüstri, herkesin kendi bilgisayarlarından ayrılmadan basılı materyalleri tasarlayarak yazdırmasını kolaylaştıran online matbaa hizmetleri arasında yer almaktadır.

Cepli Dosya

Cepli dosya, firmanızın imajı ve kurumsal kimliğinize olumlu yönde etkisine katkı sağlar. Evraklar, sözleşmeler, broşür, gibi ürünlerini toplu bir yerde olmasını sağlarken firmanızın unutulmaması ve  akıllarda kalmasına etki eder.

Cepli dosya, şirketinizin toplantı ve görüşmeler esnasında sizi her zaman bir adım önde gösterecektir. Cepli dosyalar üzerinde logo ve iletişim bilgilerinizin yer alması ile reklam yapma gereği duymadan müşterilerinizi etkileyebilirsiniz. Cepli dosya içerisine promosyon ürünlerinizi, broşürlerinizi, evraklarınızı ve sözleşmelerinizi toplu bir yer de tutarak aradıklarınızı daha kolay ulaşma ve müşterinize verdiğiniz önemi göz önüne serecektir.

Cepli dosyalar, sunum dosyası olarak da bilinmektedir.

Cepli Dosya Fiyatları

Online matbaa ve dijital baskı hizmeti veren dijitalbaski.org cepli dosya fiyatları ile en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Tek yön baskı, çift yön, kabartma laklı ve sadece laklı olarak birbirinden farklı cepli dosya seçenekler sunmaktadır. Cepli dosya tasarımınız yok ise üzülmeyin dijitalbaski.org sizlere ücretsiz olarak bu konuda destek vermektedir.

Cepli dosya ölçülerimiz standart olup A4 kağıdını içerisine rahatlıkla koyabilirsiniz. Kapalı hali 22,5x31cm ölçülerinde yapılmaktadır. İç cebi kesimleri standart kesim olmaktadır. Firmanıza özel cepli dosya modelleri var ise bizimle paylaşarak size özel çalışmalar yapalım.

Bilgisayarınız veya telefonunuz ile siparişinizi hemen oluşturun biz sizin için çalışırken sizlerde matbaa serüvenlerini yaşamadan işinizin başında olun.

Magnet Baskı

Magnet baskı siparişleriniz için sizlere farklı ölçüler ve farklı kesim seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Magnet baskı müşterilerinizin buzdolabı, kapı girişleri gibi bir çok metal alanlarda aksesuar olarak kullanmasından dolayı  atmaya kıyamadığı ürün çeşididir. Magnet baskı ürünlerini genellikle kullanıldığı sektörler şunlardır.

Dönerciler, kebabcılar, halı yıkama, çiğ köfteciler, su bayileri, süt firmaları, fast food, gayrimenkul, emlak, kişiye özel magnetler, düğün, nişan, nikah ve doğum günlerine özel magnetler ile daha bir çok sektör de ki firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Magnet baskı ister özel kesim isterseniz standart oval kesim şeklinde sipariş verebilirsiniz. Ürünümüzü incelemek ve sipariş vermek için ürün sayfasını ziyaret ediniz.

Magnet Nedir?

Magnet İngilizce kökenli bir kelimedir. Açılımı ise; mıknatıstır. Parlak olarak baskı yapılan bu ürün mıknatıs özelliği taşımaktadır. Magnet baskı mesaj, fotoğraf ve şirket tanıtım amacı ile yaptırılan sadece metal alanlara uygulanabilen mıknatıs türüdür. Günümüzde tercih edilen reklam aracı olarak potansiyel müşterilere karşı veya mevcut potansiyelin üstüne çıkmak için tercih edilen mıknatıs türü magnetler, günümüzde en yaygın olarak kullanılan pratik reklam ekipmanıdır.

Magnet Tasarım

Profesyonel olarak tasarlanmış magnetler ile kendinize kişiselleştirilmiş reklam veya süs araçları oluşturun. Dijitalbaskı’nın sizlere sunmuş olduğu profesyonel ekip ile online magnet tasarımı yaptırabilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri ile işinize kolayca uyarlanabilen reklam veya dekorasyon ürünü olarak kullanabileceğiniz uygun magnet fiyatlarına dijitalbaski.org adresinden kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.Potansiyel reklam kartıhaline gelen magnetler, şirket yelpazenizi çok yönlü bir ortama aktaracaktır. Magnetler, buzdolapları, dolaplar ve metal olan her alana uygulanabilir.

Magnetler tasarımıyla dikkat çekici veya sade olmalıdır. İstenilen boyutta uygulanan bu ürün için birden fazla fiyat aralığı bulunmaktadır. Ucuz magnet çeşitleri sunan işletmemizde, buzdolabı magneti dâhil fotoğraf, reklam, davetiye, not veya özel tasarım magnetleriniz kaliteli baskı teknikleri ile hazırlanıp satışa sunulmaktadır.

Online Magnet

Dijitalbaskı’nın kalite ve güveni ile sizlerde işletmeniz için kalıcı reklam aracı olan magnetleri tercih edebilirsiniz. Davetiyeleriniz veya fotoğraflarınızın hep göz önünde olmasını istiyorsanız, www.dijitalbaski.org adresinden vereceğiniz siparişler ile kaliteli ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Magnet Sipariş

Magnet siparişi vermek için sitemizde ki ürünleri seçip kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kredi kartı dışında Whatsapp ile bizlere online sipariş vererek ihtiyacınız olan ürüne sahip olun. Magnet siparişlerinizi artık tasarım seçme zorluğu yaşamadan onlarca tasarıma çok rahat ve kolayca ulaşabileceksiniz. Üstelik magnet siparişlerinizde tasarım ücreti ödemeden.

Broşür nedir?

Broşür, hizmetleri veya ürün bilgisini tanıtmak için kullanılan geniş bir pazarlama aracıdır. Bir şey hakkında bilgi dağıtmak için kullanılan bir tür reklam aracıdır. Bu reklam aracına el ilanı veya el broşürü adı kullanılır. Müşterilerinize dijital ortamda büyük bir pazarlama sağlayan malzemedir.Farklı broşür tasarımı ve ikna edici yazıya sahip, parlak, dört renkli bir broşür, ürünlerinizin raflardan uçmasını sağlayan şey olabilir. Bir broşür ile birden fazla şey yapabilirsiniz. Şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtın, ürünleri daha ayrıntılı olarak açıklayın veya bir müşteriyi ikna etmek için çok sayıda ürünün bir örneklemesini sunun Broşürler, işletmelerin mevcut müşterilere yeni ürün ve hizmetler sunarak beklentilere önem vererek erişimlerini artırmasına olanak tanır.

Broşürün Önemi

Pazarlama bir aracı kullanmaktan ibaret değildir. Müşterileri almak ve tutmakla ilgiliinternet pazarlamacılığı bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Ancak sadece diğer taktikler ilebirlikte kullanırsanız. Önemli bir iş kurmak veya bilinmeyen bir çevrimiçi satıcıdan pahalı bir ürün almak konusunda son derece ihtiyatlı olan binlerce potansiyel müşteri vardır. Bu, başarılı olmak için her çevrimiçi şirketinmüşterilere ve potansiyel müşterilere dağıtmak için broşür ve diğer basılı satış ürünlerine sahip olması gerektiğinin sebeplerindendir.

Şirketinizin Broşür Tasarımında Olması Gerekenler;

Güvenilirlik: İnsanlar basılı bir satış ürününe sahip olmak için gerçekçi bir şirket beklerler. Kartvizitler, broşürler, bayraklar, tablolar,kâğıtlar vb. gibiürünler içingüvenilir bir yerden alışveriş yapmayı tercih eder. Bütün bunları tek bir yerde toplamak ve hızla büyümek için bir broşür tasarımına ihtiyaç olacaktır. Doğru broşür tasarımını ve broşür fiyatlarını değerlendirerek potansiyel müşterilerinize karşı nasıl hitap edeceğiniz konusunda güven vermelisiniz.

Broşür Nasıl Yapılır?

Size zaman kazandıracak pazarlama çalışmalarınızın diğer alanlarına odaklanabilirsiniz. Pek çok broşür şablonları ile başlamak ve kendi kopyanızı, logonuzu ve daha fazlasını eklemek isteyeceksiniz. Kötü inşa edilmiş bir broşür sadece potansiyel müşterileri rekabete davet eden firma veya şirketler ile karşılaştırabilir. Firmamızda sizlere sunduğumuz broşür el ilanı örneklerini inceleyerek sizde firmanız için en kaliteli broşüre sahip olabilirsiniz.