Dijital baskı fiyatları

dijitalbaski.org baskı fiyat listesi ve online fiyat hesaplama sayfasındasınız.

Sitemiz ve sayfamız güncellenmektedir. Eksikliklerden dolayı özür dileriz. Telefon ile bizden fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz. 0532 622 45 77 – 0850 346 98 69

Dijitalbaski.org sizlere son kullanıcı ve reklam ajansları için hazırladığımız fiyat politikasını bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Fiyat listemiz öncelikle reklam ajanslarını kapsamaktadır. Son kullanıcılarımız ise mağazamızdan online olarak baskıların fiyatlarını hesaplayabilirler siparişlerini oluşturabilirler.

Son kullanıcı olarak kurumsal firmalar devamlı olarak baskı hizmeti almak isteyenler için Profosyonel gerçek baskı, Kurumsal çözümler üretiyoruz sizlere, Baskılarımız Vutek baskı makinalarla günlük baskı kapasitemiz 5000 metrekaredir. HP Latex iç mekan baskı makinamız ile kaliteyi tercih edenler tablo, poster iç mekan folyo baskılarınız için sizlere birbirinden farklı seçenekler ve kurumsal çözümler önermektedir.

DİJİTAL BASKI FİYAT LİSTESİ
BASKI ÜRÜNLERİ 10-25M2 26-50M2 51-100M2
280gr Vinil Branda Baskı 24 TL 20 TL 18 TL
440gr Vinil Branda Baskı 29 TL 26 TL 23 TL
440gr Vinil Branda Baskı Av. 33 TL 30 TL 28 TL
Kumaş Beze Baskı 20 TL 18 TL 16 TL
Folyo Baskı 29 TL 27 TL 25 TL
One way vision baskı 32 TL 30TL 27 TL

Ürünlerimiz dolar kuru üzerinden sizlere ulaştırsak da dolar kuru artışından sizlere yansıtmadan eski fiyatlarımız ile devam ediyoruz. 17.09.2018 tarih’inde güncellenmiştir.  

Kısa Süreliğine Reklam Ajanslarına ve Son Kullanıcılar Bu Fiyatlardan Yararlanabilir.

  • Sabah 10:30’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır.
  • Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalar firmamız sorumlu değildir.
  • Tasarım olmayan işlerinizde işinizin şekline göre tasarım ücreti ekstra alınır.
  • Ürünlerde kapsül, dikiş ve kolon fiyatlara dahil değildir.
  • Ürünlerde dikiş ve kolon fiyatlarına metrekarede 4 TL eklenir.
  • Son kullanıcı müşteri bu fiyatlardan yararlanamaz.
  • Son kullanıcı için tasarım başına 30 TL tasarım ücreti eklenir.
  • Faturasız çıkış yapılmamaktadır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.

Bize ulaşın fiyat teklifi alabilirsiniz.

TEL:   0850 346 98 69 (WHATSAPP)
Mobil kullanıcılarımız whatsapp hattımıza tek tıkla ulaşabilir. Numaraya tıklamanız yeterlidir.

GSM:  0532 622 45 77

Vinil branda baskı fiyatları

280gr vinil brandalarda emlak afişleri, doğalgaz afişleri, sopalı ve sopasız pankartlar ve kısa süreli reklam afişlerinde kullanmanızı öneririz. (Firmamız önermemektedir. Bu ürün hakkında bilgi sahibi olmalısınız.)

440gr vinil branda baskılar avrupa ve uzakdoğu olarak 2 çeşit ürün bulunmaktadır. Kalın brandalar genellikle vinil tabela gerdirmeler, cephe giydirmeleri, megaboard afiş, pankart gibi büyük ebatlarda kullanılması önerilmektedir.

Folyo baskı fiyatları

Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlermiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm’dir. ölçüsü 152 cm’den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıkdan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profosyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir. Folyo baskıyı iç mekan baskı yaptırmak isteyenler laminasyon ücretleri bu fiyatlara dahil değildir. İç mekan baskı yaptıracaklar açık havada laminasyonsuz kullanılmaması önerilmektedir.

Kumaş bez baskı fiyatları

Raşel  ve Alpaka kumaşların üzerine yapılan kumaş bez baskı fiyatlarımız büyük ebatlar için kullanılmaktadır. Türk bayrağı, Atatürk ve Türk bayrağı ve daha büyük ebatlar için kullanılmaktadır. Kumaş bez baskılarda Dikiş ve kolon fiyata dahil fiyatıdır.

 

One way vision baskı fiyatları

One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en önemli özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanlar görebilir. Ama sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz. 152cm maksimum genişlik ebadı olan bu üründe 152cm’den büyük olan ölçüleriniz bindirmeli olarak uygulanmaktadır. One way vision baskı fiyatları için üstteki tablodan fiyat listemizden baskı fiyatını hesaplayabilirsiniz.