FORGOT YOUR DETAILS?

Dijital baskı fiyatları

dijitalbaski.org baskı fiyat listesi ve online fiyat hesaplama sayfasındasınız.

Dijitalbaski.org sizlere son kullanıcı ve reklam ajansları için hazırladığımız fiyat politikasını bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Fiyat listemiz öncelikle reklam ajanslarını kapsamaktadır. Son kullanıcılarımız ise mağazamızdan online olarak baskıların fiyatlarını hesaplayabilirler siparişlerini oluşturabilirler.

Son kullanıcı olarak kurumsal firmalar devamlı olarak baskı hizmeti almak isteyenler için Profosyonel gerçek baskı, Kurumsal çözümler üretiyoruz sizlere, Baskılarımız Vutek baskı makinalarla günlük baskı kapasitemiz 5000 metrekaredir. HP Latex iç mekan baskı makinamız ile kaliteyi tercih edenler tablo, poster iç mekan folyo baskılarınız için sizlere birbirinden farklı seçenekler ve kurumsal çözümler önermektedir.

DİJİTAL BASKI FİYAT LİSTESİ
BASKI ÜRÜNLERİ 25M2 100M2 250M2
280gr Vinil Branda Baskı 14 TL 12 TL 9TL
440gr Vinil Branda Baskı 20 TL 18 TL 15 TL
440gr Vinil Branda Baskı Av. 25 TL 22 TL 19 TL
Kumaş Beze Baskı 20 TL 16 TL 13 TL
Folyo Baskı 33 TL 28 TL 25 TL
One way vision baskı 35 TL 32 TL 29 TL

Kısa Süreliğine Reklam Ajanslarına ve Son Kullanıcılar Bu Fiyatlardan Yararlanabilir.

  • Sabah 10:30’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır.
  • Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalar firmamız sorumlu değildir.
  • Tasarım olmayan işlerinizde işinizin şekline göre tasarım ücreti ekstra alınır.
  • Ürünlerde kapsül, dikiş ve kolon fiyatlara dahil değildir.
  • Ürünlerde dikiş ve kolon fiyatlarına metrekarede 4 TL eklenir.
  • Son kullanıcı müşteri bu fiyatlardan yararlanamaz.
  • Son kullanıcı için tasarım başına 30 TL tasarım ücreti eklenir.
  • Faturasız çıkış yapılmamaktadır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.

Bize ulaşın fiyat teklifi alabilirsiniz.

TEL:   0850 346 98 69 (WHATSAPP)
Mobil kullanıcılarımız whatsapp hattımıza tek tıkla ulaşabilir. Numaraya tıklamanız yeterlidir. GSM:  0535 792 25 36 
GSM:  0507 220 12 10

Vinil branda baskı fiyatları

280gr vinil brandalarda emlak afişleri, doğalgaz afişleri, sopalı ve sopasız pankartlar ve kısa süreli reklam afişlerinde kullanmanızı öneririz. (Firmamız önermemektedir. Bu ürün hakkında bilgi sahibi olmalısınız.)

440gr vinil branda baskılar avrupa ve uzakdoğu olarak 2 çeşit ürün bulunmaktadır. Kalın brandalar genellikle vinil tabela gerdirmeler, cephe giydirmeleri, megaboard afiş, pankart gibi büyük ebatlarda kullanılması önerilmektedir. 

Folyo baskı fiyatları

Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlermiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm'dir. ölçüsü 152 cm'den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıkdan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profosyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir. Folyo baskıyı iç mekan baskı yaptırmak isteyenler laminasyon ücretleri bu fiyatlara dahil değildir. İç mekan baskı yaptıracaklar açık havada laminasyonsuz kullanılmaması önerilmektedir.

Kumaş bez baskı fiyatları

Raşel  ve Alpaka kumaşların üzerine yapılan kumaş bez baskı fiyatlarımız büyük ebatlar için kullanılmaktadır. Türk bayrağı, Atatürk ve Türk bayrağı ve daha büyük ebatlar için kullanılmaktadır. Kumaş bez baskılarda Dikiş ve kolon fiyata dahil fiyatıdır. 

 

One way vision baskı fiyatları

One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en önemli özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanlar görebilir. Ama sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz. 152cm maksimum genişlik ebadı olan bu üründe 152cm'den büyük olan ölçüleriniz bindirmeli olarak uygulanmaktadır. One way vision baskı fiyatları için üstteki tablodan fiyat listemizden baskı fiyatını hesaplayabilirsiniz.

TOP