Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kategorileri Göster

Çift Yön Cepli Dosya

En Düşük: 1.190,00 ₺ + KDV

Kabartma Laklı Cepli Dosya

En Düşük: 1.599,00 ₺ + KDV

Laklı Cepli Dosya

En Düşük: 1.959,00 ₺ + KDV

Tek Yön Cepli Dosya

En Düşük: 990,00 ₺ + KDV

Cepli Dosya

Cepli dosya, firmanızın imajı ve kurumsal kimliğinize olumlu yönde etkisine katkı sağlar. Evraklar, sözleşmeler, broşür, gibi ürünlerini toplu bir yerde olmasını sağlarken firmanızın unutulmaması ve  akıllarda kalmasına etki eder.

Cepli dosya, şirketinizin toplantı ve görüşmeler esnasında sizi her zaman bir adım önde gösterecektir. Cepli dosyalar üzerinde logo ve iletişim bilgilerinizin yer alması ile reklam yapma gereği duymadan müşterilerinizi etkileyebilirsiniz. Cepli dosya içerisine promosyon ürünlerinizi, broşürlerinizi, evraklarınızı ve sözleşmelerinizi toplu bir yer de tutarak aradıklarınızı daha kolay ulaşma ve müşterinize verdiğiniz önemi göz önüne serecektir.

Cepli dosyalar, sunum dosyası olarak da bilinmektedir.

Cepli Dosya Fiyatları

Online matbaa ve dijital baskı hizmeti veren dijitalbaski.org cepli dosya fiyatları ile en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Tek yön baskı, çift yön, kabartma laklı ve sadece laklı olarak birbirinden farklı cepli dosya seçenekler sunmaktadır. Cepli dosya tasarımınız yok ise üzülmeyin dijitalbaski.org sizlere ücretsiz olarak bu konuda destek vermektedir.

Cepli dosya ölçülerimiz standart olup A4 kağıdını içerisine rahatlıkla koyabilirsiniz. Kapalı hali 22,5x31cm ölçülerinde yapılmaktadır. İç cebi kesimleri standart kesim olmaktadır. Firmanıza özel cepli dosya modelleri var ise bizimle paylaşarak size özel çalışmalar yapalım.

Bilgisayarınız veya telefonunuz ile siparişinizi hemen oluşturun biz sizin için çalışırken sizlerde matbaa serüvenlerini yaşamadan işinizin başında olun.