Gösterilen sonuç sayısı: 6

Kategorileri Göster

A4 Broşür 21x29cm

En Düşük: 209,00 ₺ + KDV

A4 El ilanı 21x29cm

En Düşük: 269,00 ₺ + KDV

A5 Broşür

En Düşük: 139,00 ₺ + KDV

A5 El ilanı

En Düşük: 169,00 ₺ + KDV

A7 Broşür 10x21cm

En Düşük: 109,00 ₺ + KDV

A7 El ilanı 10x20cm

En Düşük: 102,00 ₺ + KDV

Broşür nedir?

Broşür, hizmetleri veya ürün bilgisini tanıtmak için kullanılan geniş bir pazarlama aracıdır. Bir şey hakkında bilgi dağıtmak için kullanılan bir tür reklam aracıdır. Bu reklam aracına el ilanı veya el broşürü adı kullanılır. Müşterilerinize dijital ortamda büyük bir pazarlama sağlayan malzemedir.Farklı broşür tasarımı ve ikna edici yazıya sahip, parlak, dört renkli bir broşür, ürünlerinizin raflardan uçmasını sağlayan şey olabilir. Bir broşür ile birden fazla şey yapabilirsiniz. Şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtın, ürünleri daha ayrıntılı olarak açıklayın veya bir müşteriyi ikna etmek için çok sayıda ürünün bir örneklemesini sunun Broşürler, işletmelerin mevcut müşterilere yeni ürün ve hizmetler sunarak beklentilere önem vererek erişimlerini artırmasına olanak tanır.

Broşürün Önemi

Pazarlama bir aracı kullanmaktan ibaret değildir. Müşterileri almak ve tutmakla ilgiliinternet pazarlamacılığı bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Ancak sadece diğer taktikler ilebirlikte kullanırsanız. Önemli bir iş kurmak veya bilinmeyen bir çevrimiçi satıcıdan pahalı bir ürün almak konusunda son derece ihtiyatlı olan binlerce potansiyel müşteri vardır. Bu, başarılı olmak için her çevrimiçi şirketinmüşterilere ve potansiyel müşterilere dağıtmak için broşür ve diğer basılı satış ürünlerine sahip olması gerektiğinin sebeplerindendir.

Şirketinizin Broşür Tasarımında Olması Gerekenler;

Güvenilirlik: İnsanlar basılı bir satış ürününe sahip olmak için gerçekçi bir şirket beklerler. Kartvizitler, broşürler, bayraklar, tablolar,kâğıtlar vb. gibiürünler içingüvenilir bir yerden alışveriş yapmayı tercih eder. Bütün bunları tek bir yerde toplamak ve hızla büyümek için bir broşür tasarımına ihtiyaç olacaktır. Doğru broşür tasarımını ve broşür fiyatlarını değerlendirerek potansiyel müşterilerinize karşı nasıl hitap edeceğiniz konusunda güven vermelisiniz.

Broşür Nasıl Yapılır?

Size zaman kazandıracak pazarlama çalışmalarınızın diğer alanlarına odaklanabilirsiniz. Pek çok broşür şablonları ile başlamak ve kendi kopyanızı, logonuzu ve daha fazlasını eklemek isteyeceksiniz. Kötü inşa edilmiş bir broşür sadece potansiyel müşterileri rekabete davet eden firma veya şirketler ile karşılaştırabilir. Firmamızda sizlere sunduğumuz broşür el ilanı örneklerini inceleyerek sizde firmanız için en kaliteli broşüre sahip olabilirsiniz.